روحانی: مشکلاتی همچون کرونا مانع از انجام امور مهمی مانند انتخابات نمی‌شود + می نیوزرئیس جمهوری برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس را حائز اهمیت دانست و از همه دست اندرکاران برگزاری این انتخابات قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر امروز (جمعه – ۲۱ شهریور) در گفت‌وگو با وزیر کشور، ضمن دریافت گزارش روند برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: برگزاری انتخابات با رعایت دقیق قوانین و با امنیت کامل و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از اقدامات بسیار مهم است که باید با حساسیت های لازم از سوی دستگاه های اجرایی و نظارتی برگزار شود.

روحانی با اشاره به گزارش وزیر کشور درباره نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی برگزارکنندگان انتخابات و نیز رعایت آن‌ها از سوی مردم، اظهار کرد: مشکلاتی همچون کرونا نمی‌تواند مانع از انجام امور مهم از جمله انتخابات شود و با رعایت کامل نکات بهداشتی و اجرای دستورالعمل ها می‌توان همه کارهای ضروری و لازم  را انجام داد.  

وی همچنین درباره اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی و نظارت بر این موضوع در همه امور، دستوراتی را به وزیر کشور به عنوان رئیس کمیته امنیتی – اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد.

انتهای پیام

روحانی: مشکلاتی همچون کرونا مانع از انجام امور مهمی مانند انتخابات نمی‌شود + می نیوز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *